Delphine

Son Güncelleme: , mertusta

Delphine.

Delphine, Muhtemelen oyunda karşılaşılacak ilk hancıdır. Riverwood‘ta Sleeping Giant Inn(Uyuyan dev hanı)nda bulunur. 10 altın karşılığı size oda kiralar. Handa bir saat kahvaltı ile 6’da güne başlar. Zamanının çoğunu yerleri silmekle, simya laboratuvarını kullanmakla ve barmen Orgnar ile sohbet etmekle geçirir. Akşam 6’da bir saat yemeğini yiyip işe devam eder. Geceleyinde 6 saat uyur. Diğer günlerde böyle devam eder.

Görünenin arkasında, Delphine Blades(Yalımlar) son üyelerinden biridir. Amaçları Septim imparatorlarına hizmet etmektir. Fakat 4.çağda yerlerini Penitus Ocalutus almıştır. Blades Great War’ı sona erdiren White Gold Concordat anlaşması sonucu terhis edilmiştir. Delphine otuz yıl boyunca Blades’ten sağ kalan üyeleri avlayan Thalmor‘dan kurtulmak için hancı kılığındadır. Bu süre zarfında, Delphine kendine bir amaç bulmaya çalışmıştır ve en son ejderha gizemini çözmekle uğraşmaktadır.

Delphine hancı elbisesi ve bir çift çizme giyer. Bir elf hançeri ve Ork yayı kullanmaktadır. 25 çelik ok taşımaktadır. Bir meşale, 3 küçük iyileştirme iksiri, han anahtarı ve bir miktar altın taşımaktadır.

Ana görevde yolculuğa çıkacağınız zaman, Hancı elbisesinin yerini deri zırh seti alır. Blades kılıcı kuşanır. Ayrıca, Bleak Falls Barrow görevinin sonunda kendisiyle karşılaşırsanız hırsızlar loncasının başlığını taktığını görebilirsiniz. Savaşırken Blades kılıcı ve elf hançeri olmak üzere 2 el silah kullanır. Düşman uzak mesafedeyse yay ve ok kullanır.

Delphine restoration okulundan iki büyü bilir: Fast Healing ve Steadfast Ward. Fakat bunları nadir kullanır.

Ana senaryoya devam ederseniz, Delphine Orgnar’a hanın mülkiyetini verir ve handan ayrılır. The Reach bölgesinde ki Sky Haven Temple’ye gider. Tapınakta handaki günlük programından önce daha titiz ve dinamiktir.

Eğer yazım veya bilgi hatası bulduysanız ilgili yeri seçip Ctrl+Enter ile bize bildirebilirsiniz.

Yazım Hatası Bildirimi

Renkli kısım rapor edilecek: