All Flags Navy

Son Güncelleme: , mertusta

All Flags Navy, bir Colovian, Anvil Kralı Bendu Olo’nin sorumluluğundaki, çok uluslu bir deniz filosuydu. Filo, yıkıcı Thras Vebası’na karşı koymak için kurulmuştu. Birlik, 1E 2200 civarı kurulmuş, ve Tamriel tarihine geçmiş, toplanılan en büyük filodur.

All Flags Navy, bulunan herhangi bir Sload’ın öldürüldüğü Thras’ın Coral Kingdom’ına yelken açmıştır. Bu eylem vahşice olsa da, gayet etkiliydi; Sload’lar bir daha birlik halinde görülmemişlerdi, sadece Stros M’Kai’nin Redguard’larını rahatsız edebiliyorlardı. Bu zafer Cyrodiil insanlarını, bilhassa Colovian Estates üyelerini, Tamriel içinde bilinir bir hale getirecekti. Bu olay Nibenay Valley üzerinde hakimiyetin güçlenmesine, nihayetinde de War of Righteousness’e sebep olacaktır.

Savaş Skywatch yakınlarında, Errinorne Isle olarak bilinen küçük bir adada, Auridon kıyısında gerçekleşmiştir. Sload’lar bu bölgede devasa bir filo meydana getirmiştir, ki bunu da Skywatch’da mevcut olan bir limanı nakliye ve ambar merkezi olarak kullanarak başarmışlardır.

Savaş başladıktan sonra, büyük bir girdap meydana gelmiş ve filonun yarısını içine çekmiştir. Ölümlerine doğru çekilmek yerine, filo Coldharbour’a, Molag Bal’ın diyarına çekilmişti.

Eğer yazım veya bilgi hatası bulduysanız ilgili yeri seçip Ctrl+Enter ile bize bildirebilirsiniz.

Yazım Hatası Bildirimi

Renkli kısım rapor edilecek: