Dişi Avcı Aela

Son Güncelleme: ,

Aela
Aela

Aela Skyrim’de bulunan lycanthropic kadın Kuzeyli‘dir. Yoldaşlar ve Çember örgütünün bir üyesidir. Diğer üyeler gibi Jorrvaskr’da kalmaktadır. Yoldaşlar görev serisinde size kurtadam olma teklifi sunar. Ayrıca kendisiyle evlenebilirsiniz veya yoldaş olarak yanınıza alabilirsiniz.

Aela’ya Yoldaşlar’a katılma macerası sorulduğunda size şu cevabı verir: “Annem ve onun annesi de üyeydi. Hatta Hrotti Karakılıç’a kadar tüm kadınlar… Büyük Karar’a kadar babamla yaşadım. (Büyük karar bir insanın kurtadam olup olmayacağını seçmesidir) Sonrasında katıldım ve kendimi geliştirdim. Ama… Ama annem bu anı görecek kadar yaşayamadı… Fakat ben onun şerefine tüm gücümle ve varlığımla savaşmaya devam edeceğim.”

Skjor ve Aela’nın sevgili olduğu söylentisi dolaşmaktadır. Njada’nın kulak misafirlikleri bunu ortaya koymaktadır. Fakat Aela bu ilişkinin ciddiyeti hakkında acele karar vermekten kaçınır. Geceleri bu ikilinin kurtadam olarak avlanmaya gittiği duyulmuştur. Gerçek veya yanlış. Bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor.

Diğerlerinin aksine Aela hırsızlığa ve cinayete göz yumar. Okçulukta uzmandır.

Eğer yazım veya bilgi hatası bulduysanız ilgili yeri seçip Ctrl+Enter ile bize bildirebilirsiniz.

Yazım Hatası Bildirimi

Renkli kısım rapor edilecek: